Mercedes C200d

Uygulama merkezimize gelen 2015 model Mercedes C200d marka aracı 6 gün boyunca misafir ederek boya yüzeyi mükemmelleştirme, kendi kendini yenileme özelliğine sahip şeffaf boya koruma filmi uygulama ve seramik kaplama uygulamaları gerçekleştirdik.

Yıkama ve temizlik işlemlerinden sonra eski koruma filmleri sökülen araçta boya yüzeyi en ince detaylarına kadar işlem görerek mükemmelleştirildi ve araç ilk günkü haline döndürüldü.
Ardından şeffaf kaplama uygulaması gerçekleştirildi.
Kapı kolları, stoplar gibi kaporta parçalarının söküm-takım işlemleri yetkili servis personeli tarafından merkezimizde gerçekleştirildi.
İç taraflara kıvrılarak uygulanan şeffaf koruma filmi dışarıdan bakıldığında kesinlikle belli olmadığı gibi ince ve ultra geçirgen yapısı ile boya yüzeyinde olduğu kesinlikle belli olmamaktadır. Bu şekilde uygulama sonrası ilerde oluşabilecek kalkma veya sökülme gibi sorunları da %100 önlemiş oluyoruz.
Son işlem olarak film yüzeyine parlaklığı artırma, su ve kir iticilik sağlamak amacı ile Gtechniq Crystal Serum Black Edition (CS+Exov2) uygulandı.
Davlumbazlara kadar seramik kaplama uygulaması yapılan araç tüm bu işlemler sonunda showroom parlaklığına kavuşturularak sahibine başarı ile teslim edildi. Bu uygulama filmde oluşabilecek sararma, kalkma veya deformasyonlara karşı 5 yıl firmamızın garantisi altındadır.

Aracınızı mükemmelleştirmemiz için sizi de en yakın zamanda uygulama merkezimize bekleriz.